7107 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 februari 2021 -
8126 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
2020 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 2 september 2019
8529 Färglitografi
Håkan Bulle, komposition, 46/250, motivet: 24x15
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2015 -
7007 Blandteknik
Håkan Bull (f. 1953), "Globul" 2004, motivet: 16 x 24
Såld: 300 kr
Såldes den 20 april 2015 -
9078 Färglitografi
Håkan Bull (f. 1953), 89/250, motivets mått: 27x19
Såld: 200 kr
Såldes den 1 oktober 2012
2747 Mapp
Såld: 550 kr
Såldes den 23 april 2012 -
7432 Blandteknik
Håkan Bull, 2004-05 'Dykaren', 18x9, 5
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2011 -
5511 Färglitografi
Håkan Bull, 233/250, 26x19
Såld: 250 kr
Såldes den 16 mars 2009