Föremål som liknar Häger
9507 Skulptur
Rosenthal, H Meisel, Häger. Höjd: 35 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 11 september 2023
7109 Olja på papyrus
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
5212 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 oktober 2021
3123 Skulptur
Trä, Häger. Höjd: 51 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 20 september 2021
4391 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 1 mars 2021
5153 Skulptur
Asien, Koppar, Häger, Sent 1900-tal. Höjd: 63 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 24 februari 2020
2520 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 25 september 2017
5026 Tryck
Häger, "Little Egret", 37x45
Såld: 150 kr
Såldes den 14 mars 2016
1268 Oljemålning
Sign Ducat, Vårlandskap med häger, 30 x 20
Såld: 1.300 kr
Såldes den 25 januari 2016