Föremål som liknar Gunnar Berg
7055 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4185 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 december 2022
7036 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
6073 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021
2006 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 18 januari 2021
4232 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 25 maj 2020
1130 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2019
9354 Oljemålning
Gunnar Berg, Signerad. Olja på pannå, 32x40
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2019
6106 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 25 februari 2019