9242 Litografi
Gun Kessle (1926-2007), 9/20, bladets mått: 53x38
Såld: 350 kr
Såldes den 16 april 2012 -
8578 Akvarell
Gun Kessle (1926-2007), 32x22
Såld: 250 kr
Såldes den 10 maj 2010 -
6262 Oljemålningar
2 st, Gun Kessle
Såld: 750 kr
Såldes den 12 maj 2008
Föremål som liknar Gun Kessle
- Träfflista
- alla
- Visa alla