5065 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 14 oktober 2019 -
5567 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2019 -
4489 Oljemålning
Signerad Gorthe, 44x64
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2018
6399 Oljemålning
Gorthe, Gårdsmotiv, 45x65
Såld: 200 kr
Såldes den 28 augusti 2017 -
7016 Oljemålning
Gorthe, Skånegård, 58x90
Såld: 600 kr
Såldes den 8 februari 2016 -
2294 Oljemålning
Gorthe, Skånegård, signerad, 67x44
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016
3073 Oljemålning
Gorthe, skånegård, signerad, 40x80
Såld: 950 kr
Såldes den 30 april 2012 -
3019 Oljemålning
sign. Gorthe, skånegård, 45x64
Såld: 100 kr
Såldes den 21 februari 2011 -
8179 Oljemålning
Gorthe, Landskapsmotiv med gård, 45x65
Såld: 200 kr
Såldes den 26 oktober 2009