1006 Akvarell
Såld: 4.000 kr
Såldes den 30 maj 2022 -
5068 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 januari 2020 -
9145 Färggravyr
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juli 2014
6402 Kopparstick
Såld: 4.400 kr
Såldes den 6 februari 2006