7429 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
8118 Oljemålning
Gerhard Steffe, 1968, 21x15
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 september 2008 -
4472 Färglitografier
2 st, Gerhard Steffe
Såld: 150 kr
Såldes den 20 september 2004
Föremål som liknar Gerhard Steffe
- Träfflista
- alla
- Visa alla