7598 Färgkrita
Såld: 500 kr
Såldes den 12 november 2018 -
6453 Färgkrita
Georges Point, Komposition, signerad. 40x39
Såld: 800 kr
Såldes den 5 november 2018 -
6288 Färglitografi
2 st, Georges Point, 135 upplaga, motivet: 60x57
Såld: 200 kr
Såldes den 23 april 2018
3387 Färglitografi
Georges Point, 12/25, Pk 109, bladets mått: 29x29
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2016 -
1128 Färglitografi
Georges Point, 7/15, -96, "Triulle", motivet: 58 x 58
Såld: 600 kr
Såldes den 25 januari 2016 -
7513 Oljemålning
Georges Point, Marseille, 1988, 60x60
Såld: 200 kr
Såldes den 16 november 2015