9024 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 9 november 2015 -
9023 Oljemålning
signerad, G Hägg, Same, 34 x 39
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2015 -
4111 Akvarell
G Hägg, Samer i eka, 22 x 59
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2012
2064 Pastell
G Hägg, Renskötare, 30x47
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
1176 Akvarell
G Hägg, samepojke, 31x19
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2011 -
4442 Blandteknik
G Hägg, 43x61
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2005
1003 Oljemålning
G Häggström/61, 39x90
Såld: 500 kr
Såldes den 25 augusti 2003