Föremål som liknar Fragment
5262 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 januari 2024
2003 Ammunitionslåda
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4372 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2022
8888 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 augusti 2022
8388 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 februari 2022
7158 Matta
orientalisk, Fragment, 1800-tal, Anatol, 55x90 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 1 februari 2021
7157 Matta
orientalisk, Fragment, 1800-tal, 60x75 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 februari 2021
6345 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2019
5655 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 16 april 2018