6234 PRINT
5 mappar, F Boberg, Stockholmsbilder,
Sold: SEK 600
Sold den 10 juni 2013 -
3609 Etsningar
diverse bla. F Boberg
Sold: SEK 400
Sold den 5 februari 2007 -
3300 Mapp
med tryck, F Boberg
Sold: SEK 450
Sold den 26 april 2004
7397 Akvarell
F Boberg, -38, 16x21
Sold: SEK 1500
Sold den 13 oktober 2003 -
3027 Stockholmsbilder
F Boberg
Sold: SEK 200
Sold den 10 juni 2003 -
7140 Gravyr
F Boberg
Sold: SEK 300
Sold den 3 februari 2003
7326 ETCHING
F Boberg, 1893, Katedral, 62x46
Sold: SEK 300
Sold den 30 september 2002 -
2081 GRAVYR
F Boberg, 68x31
Sold: SEK 600
Sold den 7 januari 2002