Föremål som liknar F
-
9180 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Nutida, Kvinna. Olja på du..//
Såld: 1.000 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9152 Glas
på fot. Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9007 Sadelstol
"Salli", Finland, skinn & krom, höj / sänkbar, på ..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
2024 Matskedar
+ soppslevar, 12 + 2 delar, silver, Finland, 1918,..//
Såld: 6.000 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9158 Kaffe-/ teservis
40 delar, Japan, dekor av körsbärsblom och fågel, ..//
Såld: 350 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9254 Tekoppar
+ fat mm, 13 delar, Spodes Italian, Copeland
Såld: 1.900 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
9245 Plunta
+ tumlare, 5 delar, Skultuna, Pierre Forsell (1925..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
2003 Bägare
silver, Carl Fahlberg, Uppsala, 1765, invändigt fö..//
Såld: 3.600 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024