Föremål som liknar Förgylld metall
6423 Armband
förgylld metall, ca 1880. Längd: 5,5 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 mars 2024
6146 Ikon i montert..
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 november 2023
9489 Armband
1800-talets andra hälft, förgylld metall, 6x4,6 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 30 oktober 2023
4005 Teglas
Såld: 150 kr
Såldes den 14 augusti 2023
3343 Sigill
omkring 1900, förgylld metall. Höjd: 10 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
3326 Medalj
Såld: 500 kr
Såldes den 9 januari 2023
3003 Bordspendyl
Förgylld metall. Höjd: 40 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 10 januari 2022
6083 Oljelampa
mässing, Asien, förgylld metall. Höjd: 14-100 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 oktober 2021
8504 Teglas
Såld: 250 kr
Såldes den 13 september 2021