Föremål som liknar Förgylld metall

Vi hittade över 13 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6423 Armband
    förgylld metall, ca 1880. Längd: 5,5 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 18 mars 2024
  • 6146 Ikon i montert..
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 27 november 2023
  • 9489 Armband
    1800-talets andra hälft, förgylld metall, 6x4,6 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 30 oktober 2023
  • 4005 Teglas
    Såld: 150 kr

    Såldes den 14 augusti 2023
  • 3343 Sigill
    omkring 1900, förgylld metall. Höjd: 10 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 maj 2023
  • 3326 Medalj
    Såld: 500 kr

    Såldes den 9 januari 2023
  • 3003 Bordspendyl
    Förgylld metall. Höjd: 40 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 10 januari 2022
  • 6083 Oljelampa
    mässing, Asien, förgylld metall. Höjd: 14-100 cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 18 oktober 2021
  • 8504 Teglas
    Såld: 250 kr

    Såldes den 13 september 2021