3328 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 april 2021 -
9140 Akvarell
Ernst Wetzenstein, 1942, Ryttare, motivet: 22 x 29
Såld: 300 kr
Såldes den 27 april 2015
Föremål som liknar Ernst Wetzenstein
- Träfflista
- alla
- Visa alla