7107 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
3376 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 maj 2020 -
3538 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2019
4559 Skulptur
Erkers Marie Persson, höjd: 32 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
5657 Blandteknik
Erkers Marie Persson, "Utvandrarna", 32x48
Såld: 250 kr
Såldes den 4 oktober 2010 -
6141 Akvareller
2 st. Erkers Marie Persson, c:a 15x18
Såld: 850 kr
Såldes den 17 december 2007