Föremål som liknar Erik
9219 Martiniglas
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
9224 Stolar
4 st, Erik Wörtz, "Lena", IKEA, trä, 1970-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
7363 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7092 Kanna
Koppar, Birger Eriksson, Falun. Höjd: 23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
7145 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 13 maj 2024
2048 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
5291 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5281 Textilfragment
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
4105 Blandteknik / ..
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024