8174 Färglitografier
Såld: 750 kr
Såldes den 5 december 2011 -
8175 Färglitografier
2 st. Endre Némes (1909-1985), motivets mått: 55x40
Såld: 450 kr
Såldes den 5 december 2011 -
7673 Färgetsning
Såld: 450 kr
Såldes den 21 november 2011
3646 Färglitografi
Endre Némes (1909-1985), 11/30, 40x56
Såld: 450 kr
Såldes den 31 oktober 2011 -
5001 Färglitografi
Endre Némes (1909-1985), 90x58
Såld: 300 kr
Såldes den 31 oktober 2011 -
8601 Färglitografi
Endre Némes (1909-1985), 60 x 50
Såld: 200 kr
Såldes den 10 oktober 2011
2364 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 5 april 2010 -
5320 Färglitografi
Endre Némes (1909-1985), Komposition, 41 x 57
Såld: 200 kr
Såldes den 30 november 2009 -
4716 Blandteknik
Endre Némes (1909-1985), 33x26 'Rött & Blått',
Såld: 3.400 kr
Såldes den 16 november 2009