2302 Färglitografi
Emil Johansson-Thor, 40x55
Såld: 100 kr
Såldes den 7 april 2014 -
4200 Etsningar/grav..
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2011 -
3298 Teckning
Emil Johansson-Thor, 1941, 32x44
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2011
8574 Etsning
Emil Johansson-Thor, 19 x 28, Vintergård,
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
4068 Färglitografi
Emil Johansson-Thor, vintermotiv, 191/250, 40x54
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2009 -
3224 Etsning
Emil Johansson-Thor, Barvinter, 15 x 18, 1927
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2009
7579 Blyerts
Emil Johansson-Thor, 1918, 27x34
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
3429 Etsning
Emil Johansson-Thor, Soldis, 12 x 19
Såld: 100 kr
Såldes den 15 november 2004 -
8283 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 18 oktober 2004