Föremål som liknar Elis
3066 Snapsglas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9151 Glasservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9045 Glasservisdelar
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
9130 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
9131 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
7019 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7034 Gosedjur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 maj 2024
5211 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024
5212 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024