Föremål som liknar Ekorre
4087 Färgetsningar
Såld: 250 kr
Såldes den 16 januari 2023
4171 Leksaksdjur
Såld: 500 kr
Såldes den 9 januari 2023
5411 Figuriner
2 st, Räv+ Ekorre. Höjd: 5-18 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 29 augusti 2022
6388 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 31 januari 2022
5207 Skulpturer
Såld: 400 kr
Såldes den 24 januari 2022
3490 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 20 september 2021
2006 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 23 mars 2020
4105 Skulptur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 februari 2020
4073 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 17 februari 2020