Föremål som liknar Ej signerad
4059 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4060 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4149 Skulptur
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 juni 2024
3261 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3262 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3095 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9321 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9320 Silkscreen
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024