3300 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022 -
3298 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022 -
6343 Ljusstakar
Såld: 600 kr
Såldes den 29 november 2021
5044 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2018 -
6035 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2016 -
6034 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2016
6433 Oljemålning
Einar Persson (1918-2006), på väg, 33x38
Såld: 350 kr
Såldes den 21 september 2015 -
6434 Oljemålning
Einar Persson (1918-2006), I väntas tider, 29x40
Såld: 600 kr
6228 Etsning
Såld: 550 kr
Såldes den 11 februari 2008