5275 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023 -
2539 Oljemålning
Einar Lind, flicka, signerad, 1903, 40x32
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 november 2014 -
1275 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 augusti 2012
6497 Installation
Dan Einar Lindström, längd: 56, djup: 25, höjd: 57
Såld: 250 kr
Såldes den 21 maj 2012 -
8119 Oljemålning
einar Lindhé, snöklädda grenar, 34x26
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2005 -
6267 Oljemålning
Sign Einar Lind, 1910, 46x55
Såld: 850 kr
Såldes den 17 maj 2004
1048 Akvareller
2 st. Einar Lind, kustmotiv
Såld: 400 kr
Såldes den 20 oktober 2003