9301 Oljemålning
Kopia efter Chagall, 60x45
Såld: 350 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
9243 Grafiska blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
6076 Grafiskt blad
Efter Chagall, ej signerad, bladets mått: 38x56
Såld: 400 kr
Såldes den 8 februari 2016
8435 Oljemålning
Kopia Efter Chagall, 66x46
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 december 2015 -
9112 Serigrafi
Efter Chagall, osignerad, bladets mått: 23 x 20
Såld: 400 kr
Såldes den 27 april 2015 -
5517 Litografi
efter Chagall, osignerad och onumrerad, 20x15
Såld: 450 kr
Såldes den 10 mars 2014
5741 Affisch
Efter Chagall, 70x50
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
1314 Litografi
3 st efter Chagall, ej signerade, 30x24
Såld: 1.900 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
9199 Grafiskt blad
efter Chagalle, Mourlot, 69x54
Såld: 600 kr
Såldes den 19 november 2012