4372 Utställningsaf..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 november 2023 -
9064 Affisch
Litografisk, efter Braque, Galerie Maeght, 50x70 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 16 mars 2020 -
1023 Litografi
Efter Braque, Galerie Maeght, ramens innermått: 50x70
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2017
6177 Grafiskt blad
Efter Braque, 189/225, osignerad, motivet: 29x21
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
3038 Färglitografi
efter Braque, motivet: 37 x 27
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2014 -
1190 Färglitografi
efter Braque, signerad i trycket, 24x64, oramad
Såld: 100 kr
Såldes den 7 februari 2011
1450 Färglitografi
efter Braque, Sign i tryck, 20 x 33
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2010 -
2286 Färglitografi
Efter Braque, signerad i trycket, 25x33
Såld: 300 kr
Såldes den 24 maj 2010 -
8048 Grafiska blad
2 st, Efter Braque
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2006