Föremål som liknar Efter Albrecht Dürer

  • Träfflista
  • 4123 Väggreliefer
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 januari 2024
  • 5356 Litografier
    2 st. Efter Albrecht Dürer. Motivet: 10x8 + 19x12
    Såld: 350 kr

    Såldes den 6 augusti 2018
  • 9723 Gravyrer
    2 st, efter Albrecht Dürer, religiösa motiv, 26x21
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 27 april 2015
  • 7299 Litografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 1 december 2014
  • 2387 Etsning
    efter Albrecht Dürer, motivet: 24x19
    Såld: 400 kr

    Såldes den 13 januari 2014
  • 1469 Gravyr
    Såld: 150 kr

    Såldes den 26 november 2012