1062 Akvarell
Edvin Bergström, vy från Söder, signerad, 1929, 25x35
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
9525 Oljemålning
Edvin Bergström, interiör, 60x49
Såld: 350 kr
Såldes den 16 mars 2015
Föremål som liknar Edvin Bergström
- Träfflista
- alla
- Visa alla