Föremål som liknar Djurgårdsmotiv
4495 Akvareller
Såld: 250 kr
Såldes den 6 februari 2012
4493 Akvareller
Såld: 350 kr
Såldes den 6 februari 2012
4492 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 6 februari 2012
4491 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 6 februari 2012
4490 Akvareller
Såld: 450 kr
Såldes den 6 februari 2012
1277 Oljemålning
Pietro Dalla Santa (1931-2002), Djurgårdsmotiv, 41x31
Såld: 350 kr
Såldes den 17 oktober 2011
1349 Oljemålning
signerad, 1886, Djurgårdsmotiv, 40x59
Såld: 350 kr
Såldes den 14 december 2009
8395 Oljemålning
G Sundvall -47, Djurgårdsmotiv
Såld: 2.000 kr
Såldes den 7 december 2009
5807 Oljemålning
Djurgårdsmotiv, 53x72
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 mars 2009