8011 Skulptur
Dionysos, metall, 1800-tal, höjd: 82
Såld: 9.800 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
6116 Skulptur
järn, Dionysos, höjd: 24 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 7 oktober 2013 -
6063 Figurin
Meissen, Dionysos, H.16
Såld: 1.700 kr
Såldes den 4 oktober 2004
5336 Tuschteckning
"Dionysosyra" 22x28
Såld: 300 kr
Såldes den 27 september 2004 -
7021 Färglitografi
Rittun, 40x58 'Dionysos Ankomst'
Såld: 500 kr
Såldes den 5 april 2004 -
7192 Figurin
Kunglig Dansk, Dionysos, H.14
Såld: 950 kr
Såldes den 3 mars 2003