Föremål som liknar Diaz
4320 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 15 november 2021
5116 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 15 mars 2021
5323 Oljemålning
Diaz, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 87x58 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 18 januari 2021
6045 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 2 mars 2020
6047 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 24 februari 2020
7241 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 november 2018
1403 OLJEMÃ…LNING
Såld: 6.200 kr
Såldes den 27 oktober 2014
9084 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, signerad. H Diaz, träd, 28x22
Såld: 200 kr
Såldes den 8 september 2014
9250 Blandteknik
Diaz, gatuvy, motivet: 41x31
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2013