6077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
7495 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2023 -
6335 Oljemålning
David Rönnberg, ko med kalv, signerad, 1894, 43x29
Såld: 600 kr
Såldes den 26 januari 2015
3463 Oljemålning
David Rönnberg, Kustlandskap, 34 x 54
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2012 -
7237 Oljemålning
David Rönnberg, Marin, 33 x 52
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 augusti 2011 -
8337 Akvarell
David Rönnberg, 42x29
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2011
8350 Akvareller
2 st, David Rönnberg, Marina, 20x56, Ramskada
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 maj 2008 -
6306 Akvareller
2 st, David Rönnberg, Marina, 20x56
Såld: 2.100 kr
Såldes den 7 april 2008 -
4465 Akvarell
Marin, David Rönnberg, 22x57
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 september 2005