Föremål som liknar Clowner
9483 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 9 augusti 2021
5484 Skulpturer
2 st, Clowner, Murano, Italien. Höjd: 22-25cm
Såld: 700 kr
Såldes den 27 juli 2020
5288 Figuriner
4 st, England, Annie Rowe, Clowner. Höjd: 20-26 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juli 2019
9633 Olja på papper
Såld: 700 kr
Såldes den 30 april 2018
7083 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 januari 2018
1328 Skulptur
Nao, Clowner, höjd: 30 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 7 augusti 2017
1012 Konstglas
2 delar, Clowner, höjd: 20-24
Såld: 200 kr
Såldes den 1 augusti 2016
7063 Oljemålning
Gunnar Stålbrand (f. 1925), Clowner, 60 x 120
Såld: 4.000 kr
Såldes den 8 februari 2016
7628 Vaser
7 st, orkesterclowner, höjd: 9 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 februari 2016