9227 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 7 maj 2018 -
1618 Oljemålning
Classe Campbell, studie, signerad, -48, 59x39
Såld: 800 kr
Såldes den 29 juli 2013 -
2474 Färglitografi
Classe Campbell, -57, " Våreld, Kortebo", 28 x 39
Såld: 150 kr
Såldes den 14 januari 2013
1241 Oljemålning
Classe Campbell, Äppelblom i kanna, 59 x 41
Såld: 700 kr
Såldes den 12 mars 2007 -
3045 Färglitografi
Classe Campbell -57, 55/500
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2006