Föremål som liknar Carl Schubert

  • Träfflista
  • 6400 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 18 mars 2024
  • 8066 Gouache
    Såld: 400 kr

    Såldes den 13 september 2021
  • 6365 Akvarell
    Carl Schubert, smygande katt, 60x45 cm. Signerad
    Såld: 900 kr

    Såldes den 21 oktober 2019
  • 8032 Blandteknik
    Carl Schubert, Rådhuset, Stockholm, 1934,44x32
    Såld: 300 kr

    Såldes den 20 augusti 2018
  • 7158 Blandteknik
    Carl Schubert, Trädstam på äng, 40x50
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 mars 2018
  • 2277 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 14 augusti 2017