2462 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 9 november 2020 -
9175 Färgetsning
Cai Selander, 15/75, "Arken", 1985, motivet: 48x37
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
4115 Litografi
Cai Selander -83, "Månskenssonaten" 8/75, 31x43
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2007
Föremål som liknar Cai Selander
- Träfflista
- alla
- Visa alla