6158 Litografi
Eric Larsson, komposition, 24x14
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
4510 Litografi
C Larsson, (Fuktskador), 37x54
Såld: 750 kr
Såldes den 12 september 2005 -
1187 Sängkammarmöbel
Såld: 4.100 kr
Såldes den 7 juni 2004
3011 Grafiskt blad
Efter C Larsson, 'Vikingatåg i Dalom'61x92
Såld: 800 kr
Såldes den 1 december 2003 -
3012 Grafiskt blad
C Larsson, Ung flicka, Hjert&Hjert, 29x20
Såld: 500 kr
Såldes den 1 december 2003