3173 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 31 maj 2021 -
1378 Oljemålning
C Borg, kust motiv, signerad. 1912, 40x70
Såld: 300 kr
Såldes den 16 december 2013 -
5729 Oljemålning
Vinterlandskap Sign C Borg 60x75
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2009
6557 Akvarell
C Borg, Bastugatan, 14 x 21
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2008 -
8663 Oljemålning
C Borg 1898, 67x104
Såld: 350 kr
Såldes den 4 juni 2007 -
5132 Oljemålning
C Borg, Kustlandskap, 40x70
Såld: 300 kr
Såldes den 16 december 2002