9069 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 5 april 2021 -
1385 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 26 november 2018 -
9569 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 7 maj 2018
1113 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
2275 Litografi
Pierre Marie Brisson, bladets mått: 66 x 49
Såld: 150 kr
Såldes den 13 januari 2014 -
6368 Oljemålning
Brisson, Får, 1800-tal, 36x26
Såld: 1.100 kr
Såldes den 4 juni 2012
5612 Carborundumets..
Pierre Marie Brisson, 79/95, 72x52
Såld: 350 kr
Såldes den 11 oktober 2010 -
5610 Carborundumets..
Pierre Marie Brisson, 59/75, 75x58
Såld: 800 kr
Såldes den 4 oktober 2010