Föremål som liknar Bondgård
3222 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 6 november 2023
7005 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juli 2021
9068 Dockhus
bondgård. Längd: 67 cm, höjd: 32 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 27 april 2020
5236 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 14 oktober 2019
5042 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2019
6038 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 maj 2018
7052 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2017
2208 Gravyr
Bondgård, motivet: 19x29
Såld: 450 kr
Såldes den 8 augusti 2016
2540 Oljemålning
1800-tal, Bondgård, 48x74
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 oktober 2015