Föremål som liknar Blomsterstilleben
3077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
5296 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5268 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
5089 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
3147 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 april 2024
4393 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 22 april 2024
3034 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
8026 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2024
8046 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 1 april 2024