5822 Färglitografi
Björn Larsson, Tärna, motivet: 40x57
Såld: 200 kr
Såldes den 25 april 2016 -
1328 Färglitografi
Björn Larsson, Brygga, 199/360, motivet: 36 x 50
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2015 -
7103 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 1 december 2014
9711 Färglitografi
Björn Larsson, 195/280, Sjöfåglar, motivet: 37 x 50
Såld: 350 kr
Såldes den 31 mars 2014 -
3173 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
4233 Akvarell
Björn Larsson, Hav, 24x31
Såld: 250 kr
Såldes den 28 januari 2013
2711 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 december 2011 -
1136 Blandteknik
Chr Björn Larsson, Komposition, 1984, 10 x 8
Såld: 700 kr
Såldes den 2 juni 2003