Föremål som liknar Björka
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
7107 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 25 mars 2024
6068 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024
3087 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
8059 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023
3039 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 20 november 2023
4326 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 november 2023
5385 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 oktober 2023