4201 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2023 -
7359 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 18 oktober 2021 -
6424 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 oktober 2021
8122 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
1445 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2014