2030 Akvarell
Bengt Härdelin (f. 1928), signerad, 20x26 /33x42 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 april 2016 -
9183 Oljemålning
Bengt Härdelin (f. 1928), Komposition, 52 x 66
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014
Föremål som liknar Bengt Härdelin
- Träfflista
- alla
- Visa alla