3475 Figurin
dansande kvinna, bemålat gips. Höjd: 39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024 -
5503 Väggrelief
Maskaron, bemålat gips, 45x40 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 8 maj 2023 -
4311 Skulptur
Signerad Sjöstrand. Bemålat gips, Höjd: 70 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023
7258 Skulpturer
2 st, Bemålat gips. Höjd: 37-50
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
7200 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 7 januari 2019 -
1461 Vägglampa
1940-tal, bemålat gips. Höjd: 40
Såld: 200 kr
Såldes den 7 maj 2018
2547 Bordsur
Bemålat Gips, Lejon, höjd: 36 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
4211 Skulptur
bemålat gips, Pojken och grodan, höjd: 50 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 7 september 2015 -
8429 Skulptur
Bemålat gips, Fiskare, höjd: 30
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2012