9003 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2020 -
2725 Oljemålning
Barrehag, Katt, signerad, 32x45
Såld: 600 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
2260 Färglitografi
Mikael Barrehag, "Änder i vassen", 5/360, 36, 5x51cm
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2009
Föremål som liknar Barrehag
- Träfflista
- alla
- Visa alla