Föremål som liknar Börtner
6439 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
8179 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juli 2023
5134 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 juni 2023
5109 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022
7265 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 maj 2021
3122 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 22 februari 2021
6367 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 augusti 2020
6086 Oljemålning
signerad Börtner, landskapsmotiv. Olja på duk, 65x81
Såld: 200 kr
Såldes den 20 augusti 2018
8156 Oljemålning
Börtner Zandt, Fiskeläge, 60x47
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2016