7393 Akvareller
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 augusti 2022 -
1013 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 april 2020 -
4045 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 30 mars 2020
6440 Akvarell
Axel Axelsson, Stadsmotiv, motivet: 14, 5 x 8, 5
Såld: 100 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
8258 Oljemålning
Axel Axelsson, 43x30
Såld: 700 kr
Såldes den 10 april 2006 -
5308 Oljemålning
Axel Axelsson, 1800-tal, Böcker, 17 x 15
Såld: 400 kr
Såldes den 27 mars 2006