8111 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 september 2022 -
5336 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 8 mars 2021 -
2556 Färglitografi
Apolinary, 1988, PT, motivet: 69x49
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017
8384 Oljemålning
Apolinary Smolareck, Komposition, 96x124
Såld: 2.000 kr
Såldes den 28 september 2015 -
2190 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 7 april 2014 -
7056 Färglitografi
signerad Apolinary, 112/240
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2009