Föremål som liknar Aksel Kjersgaard

Vi hittade över 3 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 9019 Spegel
    Aksel Kjersgaard. Brännstämplad, Odder, 105x44 cm
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 2 augusti 2021
  • 5036 Spegel
    Teak, Aksel Kjersgaard, 109x45cm, ej signerad
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 27 juli 2020
  • 9087 Spegel
    Teak, Aksel Kjersgaard, Odder Danmark, 106x43
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 26 november 2018
  • 5376 Spegel
    teak, Aksel Kjersgaard, Danmark, 105x44
    Såld: 700 kr

    Såldes den 28 maj 2018
  • 8159 Spegel
    Såld: 700 kr

    Såldes den 27 februari 2017
  • 6230 Bänk
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 10 oktober 2016
  • 9010 Bänk
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 18 juli 2016
  • 1471 Spegel
    Teak, design: Aksel Kjersgaard, Danmark, höjd: 105 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 25 januari 2016
  • 1078 Spegel
    Aksel Kjersgaard, Denmark
    Såld: 700 kr

    Såldes den 20 december 2015